Dodání zboží:

Objednané zboží doručujeme dle velikosti a váhy přepravní společností PPL nebo na vybranou pobočku Uloženky.

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 2 - 10 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu), návod na používání výrobku v českém jazyce a záruční list. Při převzetí zboží od přepravní služby resp. pošty si  vždy pečlivě zkontrolujte neporušenost přepravního obalu. V případě, že obal je poškozen uveďte tuto informaci do předávacího protokolu přepravní služby, pošty.

Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice. Ceny dopravy jsou uváděny včetně DPH. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu.

 V případě zasílání zboží do zahraničí se cena dopravy určuje dle platného ceníku smluvního přepravce - tato informace bude zákazníkovi sdělena na vyžádání.

Způsoby dodání:

 

PPL - Dobírka - 150kč

PPL -převodem na účet - 99kč

Vyzvednutí na prodejně  - 0Kč

Uloženka - 78kč